Компанія KinderCar поєднує в собі унікальність, безпеку і високу якість для кожного з Вас.Це наші першочергові завдання.Ми пропонуємо Вам унікальні автомобільні попереджувальні і інформативні знаки, світловідбиваючу продукцію для дітей,велосипедистів,автомобілістів і всіх хто хоче бути унікальним.

Авто знаки і світловідбиваюча амуніція.

У каталозі нашого сайту Ви зможете знайти авто знаки і світловідбиваюча амуніцію. І те й інше практично незамінне в умовах нашої сучасності і допомагає не тільки підкреслити індивідуальність, але і донести до оточуючих певну, важливу як для Вас, так і для них інформацію

авто знаки

Кожен справжній автовласник вважає особистий автомобіль своєрідним способом самовираження. Він доносить оточуючим відомості про нього, так само як і зачіска, одяг і аксесуари.

При цьому, автоконцерни не випускають авто, на яких відразу ж є відзнаки, тому, автомобілісти і набувають їх самі. З огляду на цю потребу, ми надаємо можливість саме виразиться - із загального потоку, що рухається по трасі, виділити саме Ваш автомобіль.

Важливою обставиною є і те, що абсолютно всі знаки, призначені для авто, інформативні. Тобто, з їх допомогою, іншим водіям стає відомо, наприклад, те, що:

• За кермом знаходиться людина з обмеженими можливостями;

• Недосвідчений водій;

• У машині є дитина;

• За кермом жінка;

• Гума у машини шипована.

Історія знає безліч випадків, коли саме за допомогою корисних попереджувальних наклейок, водії змогли уникнути дорожньо-транспортних пригод. Тому, не варто недооцінювати їх значущість.Широкий асортимент наших авто знаків, які для зручного і тривалого використання ламіновані і забезпечені присосками, дозволить вибрати відповідну навіть самим примхливим автовласникам.

Світловідбиваюча амуніція.

Стрімкий ритм життя великих, так, втім, і малих міст говорить про те, що всім тут керує Швидкість. Тому у вечірній і нічний час світловідбиваючі елементи на одязі можуть врятувати чиєсь здоров'я, а в деяких випадках і життя, запобігши можливе ДТП. Особливо незамінні вони для дітей і підлітків, які часто забувають про обережність.

Власникам компаній неодмінно припаде до душі ідея використовувати елементи, які відбивають світло для самореклами. Наприклад, вони можуть зображати логотип компанії або її назву.